Prawo jazdy kat. C+E

Kurs na prawo jazdy kat. C+E

Kurs na prawo jazdy kat. C+E to znakomita szansa na znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Zapotrzebowanie na kierowców w sektorze drogowym i spedycyjnym wciąż rośnie. Możliwości podnoszenia kwalifikacji w tym zawodzie są ogromne, dlatego jest to dobry wybór dla osób, które nie lubią siedzieć w jednym miejscu i otwarte są na zmiany w swoim życiu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Natan od wielu lat zajmuje się organizowaniem specjalistycznych kursów dla kierowców. Zawsze staramy się w pełni dostosować do wymagań naszych Klientów, dlatego oferujemy im różne tryby prowadzenia zajęć. U nas możecie uczestniczyć w zajęciach tygodniowych, jak i weekendowych.

Celem kursu na prawo jazdy kat. C + E jest przygotowanie kierowców do prowadzenia samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5t, z wyjątkiem autobusu, oraz ciągników rolniczych i pojazdów wolnobieżnych z przyczepami.

W kursie mogą uczestniczyć osoby posiadające prawo jazdy kat. C lub osoby, które zdały egzamin praktyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na kategorię C. W naszym ośrodku, przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy kat. C, przeprowadzana są także badana lekarskie, które mają potwierdzić brak przeciwskazań do prowadzenia pojazdów.

Elementy kursu na prawo jazdy kat. C+E to:

  • zajęcia teoretyczne – 20 godzin, wraz z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej;
  • zajęcia praktyczne – 25 godzin.
  • wewnętrzny egzamin praktyczny.

Biorąc udział w kusie organizowanym w Ośrodku Szkolenia Kierowców Natan zapewnimy Ci rzetelne przygotowanie do egzaminu państwowego i bezstresową atmosferę. Możemy pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością i zadowoleniem większości naszych Klientów. Przyjdź na naszej szkoły, a My nauczymy jak zostać dobrym kierowcą.