Prawo jazdy kat. C

Kurs na prawo jazdy kat. C

Znajdź swoje miejsce na rynku pracy i zdobądź profesjonalne umiejętności! To wszystko może zaoferować Ci Ośrodek Szkolenia Kierowców Natan. Organizując kursy na prawo jazdy kat. C chcemy zapewniać naszym Klientom doskonałe warunki nauczania i bezstresową atmosferę. Wiemy, że odpowiednia nauka prowadzenia samochodów ciężarowych owocuje w przyszłości bezpieczeństwem na drogach. Dziś możemy wspólnie zadbać o Twoją przyszłość zawodową.

Biorąc pod uwagę fakt, że część osób uczestniczących w kursach na prawo jazdy kat. C, to osoby pracujące lub uczące się, przygotowaliśmy dla Was kurs w trybie tygodniowym i weekendowym. Elastyczność jest dla nas najważniejsza, dlatego dopasujemy się do Twoich potrzeb i wspólnie stworzymy plan Twojego szkolenia.

Osoby które ukończą kurs na prawo jazdy kat. C będą uprawnione do prowadzenia pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5t, z wyjątkiem autobusu, oraz ciągników rolniczych i pojazdów wolnobieżnych bez przyczep. Takie pojazdy są najczęściej używane w transporcie krajowym międzynarodowym, to przewożenia różnej maści towarów, dzięki czemu wszyscy mamy możliwość korzystać z dóbr dostępnych w innych krajach.

Aby móc uczestniczyć w kursie, osoby chętne powinny posiadać prawo jazdy kat. B. Dodatkowo wymagane jest posiadanie zaświadczenia lekarskiego wskazującego na brak przeciwskazań do prowadzenia pojazdów. Dla Waszej wygody organizujemy badania lekarskie na pierwszych zajęciach szkolenia.

Elementy kursu na prawo jazdy kat. C to:

  • zajęcia teoretyczne – 20 godzin, wraz z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej;
  • zajęcia praktyczne – 30 godzin.
  • wewnętrzny egzamin praktyczny.

Każdemu uczestnikowi kursu gwarantujemy materiały edukacyjne i dostęp do stanowisk komputerowych. Dbając o wysoki poziom nauki stworzyliśmy szczegółową bazę wiedzy, do której każdy kursant otrzyma wirtualny dostęp. Zespół specjalistów w dziedzinie nauki jazdy przygotuje Cię do egzaminu praktycznego, jak i do przyszłej pracy w zawodzie kierowcy. Z nami szybko uzyskasz niezbędne kwalifikacje zawodowe i zostaniesz dobrym kierowcą!